O firmie

Firma powstała w 2000 roku. Na początku działalności zajmowaliśmy się projektowaniem i modernizacją sterowania oświetlenia teatralnego oraz generowaniem i modulacją światła laserowego na potrzeby iluminacji teatralnej. Dalszy rozwój firmy skupiony został na działalności serwisowej w zakresie napraw elektroniki przemysłowej oraz półprzewodnikowych generatorów światła laserowego w zakładach przemysłowych. Wspieramy systemy wizualizacji procesów przemysłowych oraz jednostki utrzymania ruchu i wsparcia technicznego zakładów produkcyjnych. Projektujemy elektroniczne komponenty automatyki oparte na elektronice analogowej oraz mikroprocesorowe komponenty sterowania. Oferujemy naszym klientom oprogramowanie wbudowane, aplikacje klienckie oraz produkcję prototypową i małoseryjną.
 

Misja firmy


Misją naszej firmy jest wsparcie techniczne zakładów produkcyjnych i jednostek utrzymania ruchu w zakresie sprawnego działania maszyn i procesów produkcyjnych. Rozwiązywanie problemów technologicznych za pomocą nowoczesnej elektroniki i wiedzy technicznej. Wprowadzanie nowych technologii i usprawnianie istniejących procesów poprzez działania koncentrujące się na minimalizacji czasów przestojów oraz usprawnianiu procesu diagnostyki i naprawy pracujących systemów produkcyjnych.

 

Wizja firmy

  

Nasza firma dąży do bycia rozpoznawalną poprzez satysfakcję naszych klientów ceniących jakość, innowacyjność i kreatywność. Chcemy wyznaczać drogę rozwiązań technicznych przeznaczonych dla przemysłu, łączyć te dostępne jak również tworzyć nowe. Być wsparciem i rozwiązaniem dla problemów, z jakimi borykają się nasi klienci w drodze do sprawnej produkcji i utrzymania założonej jakości swoich produktów.